Oyun Klavyesinde Parmaklar

Video Hizmetleri

Günümüzde Covid-19 firmaların aktif satışlarını olumsuz yönde etkilerken, bunun aksi yönünde tüketicilerin alışveriş davranışları ve şekilleri değişti ve fazlalaştı. Bu değişen davranış ve tutumları evden çalışma ve evde daha fazla vakit geçirme elbette tetikleyici
oldu.

 

Nasıl olur da tüketim artmışken satışlar düşüyor? Bunun cevabı iki sözcükte gizli ; GÜVEN ve HİJYEN!


Covid 19 kaosu tüketicileri alışveriş yaparken ikilemde bırakıyor, eskiden alışveriş yaparken akıllara gelen ilk soru ihtiyacı sorgulamakken şimdilerde bu soru yerini Güvenilir mi ? Hijyenik koşullara uygun mu? Sorularına bıraktı. Bu ikilemden kurtulmanın en iyi yolu ise etkili bir tanıtım filminden geçiyor. Günümüzde internet kullanıcılarında büyük bir çoğunluğunu video içerikler tüketiyor. Görsel öğrenmeyi işitsel öğrenmeyle pekiştiren tanıtım filmleri, basılı mecralardaki iletişim faaliyetlerinden açık ara önde bir etki  yaratmaktadır. Çünkü modern çağın insanları, internet mecralarındaki yazı karmaşasından kaçarak video izlemeyi seçmektedir. Tanıtım videolarının izleyici üzerinde oluşturduğu akılda kalıcılık ve güvenilirlik gibi faktörler doğru mesajı hedef kitleye en uygun şekilde aktararak rakipleriniz arasında fark yaratmanızı sağlamaktadır. Neşe Medya Reklam ile tanıtım filmi çekimi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Biz Neşe Medyayız. Neşeli Anlar İçin Daima Yanınızdayız!

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri, hedef kitleyle etkili bir bağ kurulmasında en etkili iletişim araçlarındandır. Marka imajını arttırırken, akılda kalıcı çekim tekniklerimiz ile Kurumsal Kimliğinizi Tanıtın! Bizler nasıl mı ilerliyoruz?

  1. Senaryo Yazımı

  2. Çekim Planı

  3. Çekim Aşaması 3 Yer Kamerası - 1 Hava Aracı

  4. Kurgu / Renklendirme / Montaj

  5. Tanıtım Filmi Sunumu

Animasyon Filmi

Animasyon (canlandırma), tek tek resimleri ya da hareketsiz nesneleri, filmin gösterilmesi sırasında hareket ediyormuş duygusunu verecek biçimde düzenleme ve filme aktarma işidir. İlk animasyonlar birkaç kağıda istenen resimlerin çizilmesi ve kâğıtların hızlıca geçirilmesi veya bir çemberin içine konup döndürülmesi ile yapılıyordu. Ancak günümüzde bilgisayar teknolojisi hem vektör hem de piksel tabanlı animasyonlar yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bilgisayar teknolojisi kullanılarak, özel yazılımlar ile 3 boyutlu vektörler kullanılarak elde edilen hareketli görüntülerdir. Bu işlemleri yapan kişilere genel olarak animatör denmektedir.

POST PRODUCTION

Yapım sonrası, sinema, televizyon ve video alanlarında yapım süreci ile yapıtın kullanıma sunulması arasında yer alan dönemdir. Kurgu, seslendirme, birleştirme, yazılama, basım, çoğaltım

Müşterimizden elde ettiğimiz ham görüntülerin; Müşteri tarafından talep edilmesi halinde stok klip ve görselde eklenerek; Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile istenilen boyutlara göre ölçeklendirilmesi, renklendirilmesi, seslendirilmesi / ses analizinin yapılması v.b mevcut taleplerin karşılanarak baştan sona bir bütün hale getirip yayınlamak istediğiniz platform çerçevesinde sizlere aktarmaktayız.

DRONE ÇEKİMİ

Havadan çekimlerle işine hava kat!

Hemen her prodüksiyonda “planlama” ve “organizasyon” ustalaşmanız gereken en önemli konular arasında gelir. Drone çekimleri yapılacak lokasyon, drone menzili, çekim yapılan yerin sınırları gibi konularda olabildiğince bilgi sahibi olmalı ve planlı hareket edilmeli. Sadece havadan çekim için değil günümüzde her video prodüksiyon, reklam filmi çekimi, tanıtım filmi çekimi için kurumların ve ajansların sürekli toplantı yaptıklarını ve her adımın üzerinden geçtiklerini unutmayın.